Dermamelan – leczenie przebarwień o każdej porze roku

Dermamelan należy do najszybszych metod skutecznego leczenia przebarwień. Pomoże ci pozbyć się ich w mniej niż 20 dni. Preparat wykazuje silne działanie depigmentacyjne, ponieważ reguluje proces produkcji melaniny w skórze. Nie zawiera przy tym typowych czynników złuszczających, dzięki czemu zachowuje naturalną barierę naskórkową skóry, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/dt-the7/inc/extensions/stylesheet-functions.php on line 63

W odróżnieniu od innych zabiegów na przebarwienia, kuracja Dermamelanem może być przeprowadzona o dowolnej porze roku, gdyż nie uwrażliwia skóry na światło. W trakcie i po kuracji należy stosować jednak kremy blokujące wydzielanie melaniny i chroniące skórę przed słońcem.

Dermamelan jest odpowiedni dla każdego fototypu i rodzaju cery. Umożliwia nie tylko skuteczne pozbycie się plam barwnikowych, ale także przywraca skórze gładkość i blask. Zawiera ponadto dobroczynne antyoksydanty, dzięki czemu przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników, przyspieszających procesy starzenia. Ze względu na obecność składników aktywnych takich jak retinol, witamina C i E, wyraźnie odmładza skórę, reguluje wydzielanie łoju i zwęża pory.

dermamelan
dermamelan

Podobnie jak w przypadku Cosmelanu, kuracja jest dwuetapowa. Składa się z nałożenia maski w gabinecie oraz pielęgnacji kremem Dermamelan w domu. Wskazania do wykonania zabiegu to: melasma, małe i specyficzne plamy, takie jak piegi, znamiona barwnikowe, przebarwienia posłoneczne i pozapalne. W zależności od fototypu skóry leczenie przebiega z różną intensywnością. W przypadku ciemnej karnacji (fototyp IV i V) plamy zanikają już po 8-10 dniach, zaś u osób o jasnej cerze (fototyp I i II) oraz blondynów i szatynów o jasnych oczach (fototyp III) między 8 a 21 dniem terapii.