Laser Fraxel ® do leczenia głębokich przebarwień

Technologia Fraxel ® jest znana i ceniona na całym świecie za swoją wyjątkową skuteczność oraz wysokie bezpieczeństwo pacjentów. Laser Fraxel ® doskonale sprawdza się zwłaszcza w leczeniu przebarwień, nawet tych najtrudniejszych, umiejscowionych w głębszych warstwach skóry. Laser ten działa bowiem głęboko pod naskórkiem (do 2mm) tworząc unikalne warunki do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny. Co więcej, podczas zabiegu wiązka laserowa przenika przez naskórek nie uszkadzając go. Dzięki temu stanowi on jakby naturalny „opatrunek” dla skóry poddanej terapii.

Laser Fraxel ® wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze dzięki głowicy skanującej. Impulsy te wnikają w skórę nie w postaci jednorodnego światła, ale niezależnych mikroskopijnych „igiełek”. W ten sposób powodują mikrouszkodzenia ciała, a organizm natychmiast mobilizuje wszystkie swoje siły do ich szybkiej naprawy. Pobudza to skórę właściwą do samoczynnej intensywnej regeneracji.

Laser Fraxel - fotoodmładzanie skóry dłoni

Leczenie przebarwień laser Fraxel

Laser Fraxel - usuwanie przebarwień na twarzy

Leczenie przebarwień laser Fraxel

Laser Fraxel - efekty po zabiegu

Rekonwalescencja po zabiegu przebiega znacznie szybciej niż w przypadku innych laserów i wynosi zaledwie około 4 dni. Po tym czasie już widać pierwsze efekty wygładzenia, ujędrnienia i poprawy kolorytu skóry. Pełen rezultat widoczny jest po 4-5 tygodniach, a w ramach skutecznej terapii najlepiej wykonać serię 3-5 zabiegów.

Najlepsze w technologii Fraxel ® jest to, że regeneracja skóry poddanej zabiegom odbywa się jeszcze długo po zakończeniu terapii. Nawet do roku czasu można obserwować dalszą poprawę napięcia, gęstości i kolorytu skóry.Twoja skóra po serii zabiegów laserem Fraxel będzie nie tylko wolna od przebarwień ale i widocznie młodsza. Zaobserwujesz poprawę gęstości skóry, spłycenie zmarszczek, poprawę kolorytu skóry. Co więcej, te pozytywne zmiany są trwałe. Choć oczywiście wraz z innymi funkcjami skóry podlegają naturalnym procesom starzenia.

Laser Fraxel - film z zabiegu

Zabiegi Laserem Fraxel można łączyć z zabiegami mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Połączenie to sprawia, że skóra regeneruje się szybciej po zabiegu a efekty odmłodzenia są jeszcze bardziej widoczne. Interesuje Cię fotoodmładzanie skóry twarzy laserem Fraxel? Zapytaj swojego lekarza medycyny etetycznej o połączenie tego zabiegu z osoczem bogatopłytkowym.

Zabieg laserem Fraxel w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym wykonasz w Sharley Medical Clinic & Day SPA Magda Bogulak.