Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/dt-the7/inc/extensions/stylesheet-functions.php on line 63

GlykoPeel - intensywne leczenie przebarwień

GlykoPeel to silny peeling dermatologiczny przeznaczony do efektywnej walki z różnymi problemami skóry. Ma właściwości intensywnie złuszczające, oczyszczające i rozjaśniające cerę. Dzięki zawartości substancji depigmentacyjnych, wpływających na transport melaniny, GlykoPeel jest często wykorzystywany w leczeniu przebarwień.

Pomaga normować zaburzenia pigmentacji powodujące przebarwienia oraz zwalczać zmiany wywołane przez czynniki środowiskowe (zanieczyszczenia, tytoń).

W składzie GlykoPeel znajduje się silny czynnik złuszczający (kwas glikolowy), czynniki depigmentacyjne (kwas kojowy i ekstrakt z mącznicy lekarskiej), naturalne związki łagodzące podrażnienia (ekstrakt z morwy białej) oraz witaminy A, C i E. Kwas glikolowy wygładza i nawilża skórę dzięki eksfoliacji wierzchniej warstwy naskórka. Gruba warstwa martwych komórek na skórze sprawia, że cera wydaje się szorstka i matowa. Po jej skutecznym usunięciu preparatem GlykoPeel cera natychmiast promienieje, wygładza się i nabiera równomiernego kolorytu. Kwas glikolowy aktywizuje ponadto mechanizmy fizjologiczne stymulujące produkcję kolagenu oraz odbudowę włókien elastycznych skóry. Z kolei dzięki obecności alfa-hydroksykwasów (AHA) GlykoPeel redukuje nadmierne rogowacenie naskórka, reguluje wydzielanie łoju i pomagają usunąć zaskórniki. Jest to szczególnie pomocne przy cerze tłustej, skłonnej do wyprysków.

leczenie przebarwień glykopeel

Zabieg jest skuteczny nie tylko w leczeniu przebarwień. Poprawia ogólną kondycję skóry poprzez redukcję drobnych i większych zmarszczek, łagodzenie objawów trądziku, obkurczanie porów oraz stymulację mikrokrążenia. Efekty są widoczne od razu. Po zabiegu skóra staje się gładka i odświeżona, jędrniejsza i bardziej świetlista.