Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/dt-the7/inc/extensions/stylesheet-functions.php on line 63

Retises CT Peel - leczenie przebarwień bez podrażnień

Częstym problemem w leczeniu przebarwień jest tryb życia, jaki prowadzimy. Dla kobiet aktywnych zawodowo inwazyjne peelingi medyczne to dość duże logistyczne wyzwanie. Skóra bezpośrednio po zabiegu jest mocno podrażniona i w zasadzie nie nadaje się „do ludzi”. Trzeba więc albo planować zbiegi na weekend albo brać wolne w pracy. Wyjątkiem jest tu Retises CT Peel. Jeżeli chcesz szybko i skutecznie poprawić stan swojej skóry bez konieczności rezygnowania z codziennych zajęć, to może być rozwiązanie dla ciebie.

Retises CT Peel stosowany w leczeniu przebarwień, a także rozstępów oraz do poprawy kondycji skóry zwiotczałej i pozbawionej blasku.

Retises CT Peel sposób na promienną cerę

Retises CT Peel to prosty i bezbolesny zabieg, którego efekty da się porównać z działaniem agresywnych peelingów chemicznych, ale w przeciwieństwie do nich nie powoduje podrażnienia skóry bezpośrednio po zabiegu.

Dzięki silnemu oddziaływaniu retinolu oraz witaminy C peeling ten usuwa martwe komórki naskórka, stymuluje odnowę komórkową oraz syntezę białek. Zwiększa również poziom NMF, czyli naturalnego czynnika nawilżającego.

W efekcie już po półgodzinnym zabiegu skóra jest widocznie napięta i rozpromieniona. Istniejące przebarwienia stają się mniej widoczne, a jednocześnie zmniejsza się ryzyko powstawania nowych.

Retises CT Peel