Cosmelan – jedna z najskuteczniejszych metod leczenia przebarwień

Zabieg preparatem Cosmelan, będący efektem kilkuletnich badań w zakresie hiperpigmentacji, jest mocną i skuteczną kuracją pozwalającą pozbyć się przebarwień o różnej etiologii i lokalizacji. Polecamy go na przebarwienia o podłożu hormonalnym (np. melasmę) jak również na małe i specyficzne plamy, piegi czy przebarwienia pozapalne. Czas trwania terapii zależy od fototypu skóry. Zostanie dostosowany przez lekarza do twoich indywidualnych potrzeb.

cosmelan

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/dt-the7/inc/extensions/stylesheet-functions.php on line 63

Zabieg wymaga zarezerwowania sobie kilku godzin, gdyż rozpoczyna się go w gabinecie od nałożenia specjalnej maski, a kończy jej zmyciem po kilku godzinach już we własnym domu. Przez kilka miesięcy po zabiegu trzeba też stosować specjalną pielęgnację i oczywiście unikać słońca.

Cosmelan skutecznie leczy plamy barwnikowe, szczególnie te pochodzenia hormonalnego.

Cosmelan nie tylko leczy przebarwienia skóry. Przywraca również równowagę skórze tłustej i mieszanej, regulując wydzielanie łoju. Zwęża pory i stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu Twoja skóra po kuracji nie tylko pozbywa się przebarwień ale również drobnych zmarszczek i ziemistego odcienia. Masz szansę odmłodzić wygląd swojej skóry o kilka lat!