Cosmelan – jedna z najskuteczniejszych metod leczenia przebarwień

Zabieg preparatem Cosmelan, będący efektem kilkuletnich badań w zakresie hiperpigmentacji, jest mocną i skuteczną kuracją pozwalającą pozbyć się przebarwień o różnej etiologii i lokalizacji. Polecamy go na przebarwienia o podłożu hormonalnym (np. melasmę) jak również na małe i specyficzne plamy, piegi czy przebarwienia pozapalne. Czas trwania terapii zależy od fototypu skóry. Zostanie dostosowany przez lekarza do twoich indywidualnych potrzeb.

cosmelan

Zabieg wymaga zarezerwowania sobie kilku godzin, gdyż rozpoczyna się go w gabinecie od nałożenia specjalnej maski, a kończy jej zmyciem po kilku godzinach już we własnym domu. Przez kilka miesięcy po zabiegu trzeba też stosować specjalną pielęgnację i oczywiście unikać słońca.

Cosmelan skutecznie leczy plamy barwnikowe, szczególnie te pochodzenia hormonalnego.

Cosmelan nie tylko leczy przebarwienia skóry. Przywraca również równowagę skórze tłustej i mieszanej, regulując wydzielanie łoju. Zwęża pory i stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu Twoja skóra po kuracji nie tylko pozbywa się przebarwień ale również drobnych zmarszczek i ziemistego odcienia. Masz szansę odmłodzić wygląd swojej skóry o kilka lat!